M A N D A L Y

Všechny nabízené knihy vřele doporučuji do každé

rodiny, kde jsou děti, ale i tvořivé ruce s citem pro barvy, harmonii, radost, život a přírodu. Dokážu si představit tyto knihy ve školkách i školách při výtvarné výchově, ale i v léčebnách a nemocnicích.

V každé knize je mnoho předloh (nevybarvených!), které si jen okopírujete a můžete ihned začít malovat, což je přímo skvělé.

Mandaly lásky - 130 Kč

RELAXACE S PASTELKAMI

Mandaly jsou kouzelnými harmonizujícími obrázky, s jejichž pomocí lze vyjádřit nejhlubší pocity člověka, lze jimi léčit, jsou cestou k harmonii mysli, těla i duše, jsou cestou k nalezení sebe sama. Tvořivostí lze projevit svá přání, touhy, radosti, ale i smutky a nepokoje. Můžete se bez obav těmto citům otevřít, neboť mandaly jsou cestou k lásce. Mandaly Lásky, které jsem pro Vás připravila jsou inspirované láskou v člověku. Pojďme hledat lásku, naši největší touhu, společně.

Tato kniha Vám přináší zábavnou a hravou relaxaci.

 

Světelné mandaly - 130 Kč

Kniha „SVĚTELNÉ MANDALY“ obsahuje mandaly, jejichž prostřednictvím jsem se pokusila zobrazit jemné energie některých světelných bytostí, existujících kolem nás, nezávisle na naší vůli, na našem konání a jejichž působení se někteří z Vás učíte vnímat. Mandaly mohou jinou formou zobrazit to, co slovy umíme jen těžce popsat. Prostřednictvím tvarů a barev se v nich může projevit Vaše vnímání, city a pocity z těchto bytostí, může se otevřít Vaše cesta k nim.

 

Pohádkové mandalky - 160 Kč

HRAVÉ MALOVÁNÍ

Pohádkové mandalky jsou výpravnými omalovánkami, které Vás spolu s příběhem o Haničce přenesou do světa elfů a víl. Na svém putování Hanička objevuje krásy přírody v blízkém okolí. Tato pohádka je určena především dětem. Haniččin život se velmi podobá životu spousty malých i větších dětí, které zatím nevědomě hledají smysl svého života. V příběhu je nastíněna jedna z možností, jak tento smysl najít. Prostřednictvím malování mohou v sobě děti objevovat city, pocity, nálady. Mandalky pak umožňují tuto jemnou energii zachytit. Okamžiky zklidnění, tvořivosti a objevování sebe sama jsou velmi důležité pro nás pro všechny.

 

Mandaly rovnováhy - 140 Kč

SÍLA CELKU

Malování mandal z této knihy umožňuje s radostí a s využitím vlastní tvořivosti zlepšit svůj život v oblastech vztahů, financí, práce, zdraví, osobního rozvoje … . Mandaly jsou harmonizující obrázky, které dokážou dodávat dobrou náladu, radost, uvolnění a mohou mít i léčivé účinky. Práce s nimi spočívá v tvořivosti, která otevírá cestu mezi vnitřním světem člověka a jeho okolím. Díky tomu může kreslení mandal přinášet i pozitivní změny v životě.

 

Mandaly si můžete zatím objednat na naší adrese, ale brzy

 také přímo u samotné autorky a malířky těchto knížek,

paní Lucie Hrochové z Uherského Hradiště.

lucie.hrochova@mybox.cz