Naše vlasy a česání

Zeptám se vás, máte rádi kvalitní masáž jemným dotykem rukou? Pokud ano, tak stejné je to i s našimi vlasy, čímž se dostáváme k péči o naše vlasy a jejich česání, které můžeme připodobnit k očistné a energetické masáži vlasů. Musím zde připomenout, že vlasy nejsou mrtvé ani neživé. Každý milimetr našeho vlasu s námi prožil kus života, a kdyby mohli vlasy vyprávět, co vše s námi zažily, byly by to velké příběhy i vyprávění s mnoha různorodými prožitky. Takže každým zdravým a očistným česáním, dřevěným hřebenem našim vlasům pomáháme a také sobě.

Mnozí lidé podceňují svou starost o vlasy do té doby, než jim začnou vypadávat, řidnout, lámat se atd. Pak už je každá rada dobrá, jen abychom si, co nejdéle udrželi své vlasy, které nás do určité míry i charakterizují. Byli bychom velmi překvapeni, při otázkách, co pro lidi znamenají jejich vlasy. Přitom si už vůbec neuvědomujeme, že česání plastovými hřebeny našim vlasům škodíme více, než tušíme. Jen si například zkusme představit, že bychom stále jedli plastovými příbory z plastových hrníčků a talířů. Plastů je kolem nás více než dost a stále přibývají, tak proč tomu napomáhat plastovými hřebeny. Toto téma by vydalo na knihu, ale rádi bychom vám v tuto chvíli nabídli řešení pro vaše vlasy i pro vlásky vašich dětí.

Přemýšleli jste, kolik průměrně vydáte peněz za kosmetické přípravky na udržování vašeho těla, tváře, kůže i vlasů? Nebudou to malé částky, ale přesto se většina lidí češe plastovým hřebenem za pár korun, který je vyroben, kdo ví z jakého plastu. Takže i když možná používáte drahé šampony a kondicionéry, tak to v závěru pokazíte plastovým hřebenem, nebo kartáčem s kovovými hroty.

Proto vám chceme nabídnout a doporučit naše výjimečné, krásné a ručně vyrobené hřebeny ze dřeva našich stromů, ale i z cizokrajných dřev. Jejich kvalita je prověřena časem i mnoha spokojenými zákazníky. Naše hřebeny svým kvalitním a citlivým zpracováním získávají umělecký nádech, kdy každý hřeben je jedinečný, neopakovatelný. Celé tělo hřebenu je vybroušeno a vyleštěno do jemnosti a lesku včetně zubů. Vybrušujeme i náběhová lůžka, aby byl vlas hladce veden a nevytrhávaly se vlasy.

Aby vám hřeben padl dobře do ruky, je možné si vybrat z mnoha tvarových možností. Však nejlepší je, vybrat si dotykem ruky. Budete překvapeni jejich sametovou hladkostí, tvarovou odlišností, barevnými kombinacemi z různých druhů dřev. Při samotné zkoušce se učesat, zcela jistě ucítíte úžasný rozdíl našich dřevěných hřebenů od všech ostatních. A v závěru nesmíme určitě opomenout blahodárný vliv energie stromů.

Možná při myšlence na hřeben, který je vyroben ze dřeva ve vás vyvstanou mnohé otázky, včetně váhání nad jejich cenou, ale po vyzkoušení našeho hřebenu se jistě rozplynou.

Naše hřebeny jsou pevné a přitom lehké. Jsou vyztužené proti zlomení. Mohou být s rukojetí i bez. Jsou ošetřeny velice kvalitními oleji zn. BIOFA, které jsou ekologické a protialergení! Ke každému hřebenu dostáváte plátěné pouzdro. Po domluvě jsme schopni vyrobit i hřeben na přání.

 

Karel Kříž

www.stromyazivot.cz

foto hřebenů