Podzimní kolekce dřevěných hřebenů

září 2015

JILM, JAVOR, TŘEŠEŇ, DUB

Podzim přináší vždy mnoho krásných barev, které můžeme spatřit i v samotném dřevě stromů, z něhož pro vás opracováváme a vytváříme kvalitní a krásné výrobky pro každodenní použití. Dřevěné hřebeny z naší dílny jsou opravdu jedinečné a výjimečné svým zpracováním, kvalitou i přirozenou barevnosti v celé Evropě. Navíc léčivá síla stromů tak neustále ovlivňuje vaše vlasy, ať už jsou jakékoliv. Vlasy neelektrizují, jsou jemnější, zářivější a dostávají přirozený lesk.

Naše hřebeny jsou vyhlazené a vydrží mnoho a mnoho let bez větší údržby.

 

Možná se vám těžce rozhoduje s pohledem na jejich cenu, ale jakmile je vyzkoušíte a pocítíte i prožijete ten velký rozdíl, už to nebudete řešit. Naopak si budete říkat, proč už jste ho neměli dříve.

Naše hřebeny si získávají stále větší oblibu jak u žen, tak u mužů. I dětem se líbí, aniž by přemýšleli proč, ale věřte, že i jim to prospívá na jejich vlásky, jelikož je vyrábíme z lásky ke dřevu i k životu.

 

Krásná příroda naší země nám poskytuje velkou různost dřev a jeho barev, což můžete spatři na každé fotografii. Hřebeny vyrábíme většinou ze dřeva našich stromů a pouze někdy na zvláštní přání i z jiných dřevin. Zastáváme názor, že pokud někdo má náš dřevěný výrobek, měl by mít možnost osobně toto dřevo i daný strom poznat, obejmout a poděkovat mu. Vždyť javor, třešeň, jasan, jalovec, ořech, jabloň, ... rostou v každém městě v každém koutě naší země. 

 

 

Základní cena hřebenu s rukojetí i bez je 490,- Kč včetně krabičky a látkového pouzdra.

 

Můžete si je též vyrobit na našich seminářích CESTA STROMŮ 

Dřevěné  hřebeny s rukojetí září 2015

   

    

 

Na těchto fotografiích vidíte přední část hřebenu, která se skládá ze základního těla hřebenu a rukojeti, která je z jiného dřeva. Je ozdobná a navíc má zpevňující účel proti zlomení.

  

    

Barevné a tvarové kombinace mohou být opravdu různé, vždy je každý hřeben originální výrobek, ale dokážeme vyrobit podobný. Vše je to v závislosti na dřevě a inspiracích.

   

 

   

 

Na dalších fotografiích můžete spatřit jak vypadá zadní část hřebenu, která se skládá z jednoho druhu dřeva, říkáme tomu hlavní tělo hřebenu.

Přední část má potom navíc ozdobnou rukojeť, která je z jiného druhu dřeva a má zpevňující i ozdobný charakter. To ukazují ty fotografie nahoře.

   

 

 

Jilm může mít i světlejší podobu.

Středová část je tmavě hnědá a část směrem ke kůře je světlejší.

    

Základní cena hřebenu je 490,- Kč včetně látkového pouzdra a krabičky

 

Hřebeny i další naše výrobky nabízíme i velkoobchodně včetně prodejních stojanů, dle domluvy. Jsou to výjimečné i praktické dárky, které potěší, pohladí i zahřejou každou duši. Našimi výrobky překvapíte.

 

Zde si můžete přečíst názory a reakce našich zákazníků.

číst více

 

 

další foto hřebenů

 

 

Posíláme poštou doporučeně i dobírkou, včetně zasílání na Slovensko.

Platba převodem je pro obě strany výhodnější.

Objednávejte na stromyazivot@seznam.cz

nebo volejte: 604 109 330

 

  Pokud chcete vidět a vědět více, podívejte se také na video ukázky z naší dílny:

na YOUTUBE

na GOOGLE +