DŘEVĚNÉ HŘEBENY S RUKOJETÍ

NOVÁ KOLEKCE - ZÁŘÍ 2011

Ještě než představím naše nejnovější ručně vyrobené hřebeny s rukojetí, rád bych se zmínil, že každý hřeben je originál. Každý zub je zahlazen a obroušen (včetně špičky zubu) tak, aby česání bylo příjemné, hladivé a neničilo vlasy ani pokožku hlavy. Též vybrušujeme lůžka a mezery mezi zuby. Vždy se jedná o několik hodin poctivé ruční práce, která se dá v dnešních podmínkách jen stěží ocenit. Hřebeny jsou zpevněné proti zlomení ozdobnou rukojetí, která dodává hřebenu svou jedinečnost.

Cena hřebenu s rukojetí i bez rukojeti je 560,- Kč včetně krabičky a pěkného látkového pouzdra. Při větším odběru dáváme slevu. Poštovné se pohybuje kolem 40,- Kč dle váhy. Platbu lze poslat převodem na účet.

 

 

    Zářijová kolekce hřebenů s rukojetí je opět o kousek dál ve zpracování i tvarech. Jsou velice příjemné do ruky po všech stránkách. Přál bych Vám je osobně vyzkoušet. Česání

s nimi je zcela jiný požitek i zážitek pro celé tělo, než s běžnými hřebeny.

Nelze pochybovat

o jejich silně příznivém účinku na vlasy a pokožku hlavy. Vlasy tak získávají svou přirozenou sílu i lesk bez účinků statické energie a vlivů plastů na náš život i tělo.

 

 

Zde na této fotografii můžete vidět každou vlnku na rukojeti dřevěného hřebenu. Tato rukojeť je též zpevňující část hřebenu proti zlomení. Barevnost je veliká, vždy dle původní a přirozené barvy dřeva, ošetřené přírodními oleji a vosky.

 

 

Zde je javorový hřeben s ořechem vlašským, který tvoří ozdobnou rukojeť.

Toto je jasanový hřeben se škumpou, která je velice oblíbená mezi ženami pro její perleťově zelenou barvu, ale i pro její symboliku.

 

Velice oblíbená kombinace se švestkou. Tělo hřebenu je z jasanu.

 

 

Zde je veliký průřez barev, tvarů

a kombinací v souhře slunečního světla. Musím zdůraznit, že každý hřeben je originál, nedělám stejné, vždy si dřevo řekne samo, ale mohu se pouze přiblížit danému tvaru

i barvě.

 

Tento záběr je spíše pro představu

s pohledem na křivky, vlnky, tvary rukojetí na dřevěných hřebenech

z naší dílny, ale i na zabroušení všech zubů, aby netahaly a netrhaly vlasy.

 

 

 

Ještě jeden pohled na různotvarost

a různobarevnost našich hřebenů

s rukojetí pod jiným světlem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše hřebeny jsou jedinečné svou kvalitou, svým zpracováním , tvarem i kombinací dřev. Můžete si je objednávat na adrese: stromyazivot@seznam.cz

Cena: 560,- Kč včetně pěkného plátěného pouzdra a dárkové krabičky.

některé hřebeny svým zpracováním a druhem dřeva mají i vyšší cenu.

 

Nabízíme spolupráci do vhodných prodejen i kadeřnictví včetně stojanu na hřebeny.

Rádi bychom spolupracovali s prodejci ve větších městech, ale i tam, kde budou

s našimi výrobky souznít.

Doporučte nás dál, pomůžete nám rozvíjet naše tvoření.

 

 

Závěrem ještě pár uměleckých fotek za doprovodu stromů, které jsou těmi hlavními inspirátory, pomocníky i ochránci na našich cestách životem.

 

Cena hřebenu s rukojetí i bez rukojeti je 560,- Kč včetně krabičky a pěkného látkového pouzdra. Při větším odběru dáváme slevu. Poštovné se pohybuje kolem 40,- Kč dle váhy. Platbu lze poslat převodem na účet.

 

 

 

 

další foto hřebenů