Sněhová kolekce dřevěných hřebenů

únor 2017

Tuto zimu si po delším čase můžeme užít velkou nadílku sněhu, která přišla sice až po Novém roce, ale i tak, díky za to. Takže naše další kolekce hřebenů má v sobě třpyt sněhových vloček se spoustou přání a snů.

Krásná příroda naší země nám poskytuje velkou různost dřev a jeho barev, což můžete spatři na každé fotografii. Hřebeny vyrábíme většinou ze dřeva našich stromů a pouze někdy na zvláštní přání i z jiných dřevin. Zastáváme názor, že pokud někdo má náš dřevěný výrobek, měl by mít možnost osobně toto dřevo i daný strom poznat, obejmout a poděkovat mu. Vždyť javor, třešeň, jasan, jalovec, ořech, jabloň, ... rostou v každém městě v každém koutě naší země. 

 

 

Cena hřebenu s rukojetí i bez rukojeti je 560,- Kč včetně krabičky a pěkného látkového pouzdra. Při větším odběru dáváme slevu. Poštovné je 65,- Kč pokud je to doporučeně a jeden hřeben.

Balík do ruky a do druhého dne stojí 120,-

Platbu lze poslat převodem na účet - číslo účtu vám zašleme.

 

Pokud si vyberete nějaký hřeben, zkopírujte si obrázek a pošlete nám jej do mailu.

Naše hřebeny jsou jedny z nejlepších svým zpracováním, barevností, pevností, tvarem a kvalitou.

 

 

Můžete si též naše hřebeny i příbory vyrobit na našich prožitkových seminářích CESTA STROMŮ 

Dřevěné  hřebeny s rukojetí únor 2017

 

   

  

Na těchto fotografiích vidíte vlevo přední část hřebenu, která se skládá ze základního těla hřebenu a rukojeti, která je z jiného dřeva. Je ozdobná a navíc má zpevňující účel proti zlomení. A vpravo zadní část hřebenu.

  

   

Barevné a tvarové kombinace mohou být opravdu různé, vždy je každý hřeben originální výrobek, ale dokážeme vyrobit podobný. Vše je to v závislosti na dřevě a inspiracích.

   

 

 

   

Na těchto fotografiích vidíte vlevo přední část hřebenu, která se skládá ze základního těla hřebenu a rukojeti, která je z jiného dřeva. Je ozdobná a navíc má zpevňující účel proti zlomení.

    

  

  

     

 

Cena hřebenu s rukojetí i bez rukojeti je 560,- Kč včetně krabičky a pěkného látkového pouzdra. Při větším odběru dáváme slevu. Poštovné se pohybuje kolem 40,- Kč dle váhy. Platbu lze poslat převodem na účet.

 

 

Hřebeny i další naše výrobky nabízíme i velkoobchodně včetně prodejních stojanů, dle domluvy. Jsou to výjimečné i praktické dárky, které potěší, pohladí i zahřejou každou duši. Našimi výrobky překvapíte.

 

Zde si můžete přečíst názory a reakce našich zákazníků.

číst více

 

 

další foto hřebenů

 

 

Posíláme poštou doporučeně i dobírkou, včetně zasílání na Slovensko.

Platba převodem je pro obě strany výhodnější.

Objednávejte na stromyazivot@seznam.cz

nebo volejte: 604 109 330

 

  Pokud chcete vidět a vědět více, podívejte se také na video ukázky z naší dílny:

na YOUTUBE

na GOOGLE +