Kolekce dřevěných hřebenů

říjen 2015

Dřevěné hřebeny z naší dílny jsou opravdu jedinečné a výjimečné svým zpracováním, kvalitou i přirozenou barevnosti v celé Evropě. Navíc léčivá síla stromů tak neustále ovlivňuje vaše vlasy, ať už jsou jakékoliv. Vlasy neelektrizují, jsou jemnější, zářivější a dostávají přirozený lesk.

Naše hřebeny jsou pečlivě vyhlazené a vydrží mnoho a mnoho let bez větší údržby.

 

Možná se vám těžce rozhoduje s pohledem na jejich cenu, ale jakmile je vyzkoušíte a pocítíte i prožijete ten velký rozdíl, už to nebudete řešit. Naopak si budete říkat, proč už jste ho neměli dříve.

Naše hřebeny si získávají stále větší oblibu jak u žen, tak u mužů. I dětem se líbí, aniž by přemýšleli proč, ale věřte, že i jim to prospívá na jejich vlásky, jelikož je vyrábíme z lásky ke dřevu i k životu.

 

Cena hřebenu s rukojetí i bez rukojeti je 560,- Kč včetně krabičky a pěkného látkového pouzdra. Při větším odběru dáváme slevu. Poštovné se pohybuje kolem 40,- Kč dle váhy. Platbu lze poslat převodem na účet.

 

 

 

Můžete si je též vyrobit na našich seminářích CESTA STROMŮ 

Dřevěné  hřebeny s rukojetí říjen 2015

 

 

Na těchto fotografiích vidíte přední část hřebenu, která se skládá ze základního těla hřebenu a rukojeti, která je z jiného dřeva. Je ozdobná a navíc má zpevňující účel proti zlomení.

 

Barevné a tvarové kombinace mohou být opravdu různé, vždy je každý hřeben originální výrobek, ale dokážeme vyrobit podobný. Vše je to v závislosti na dřevě a inspiracích.

 

 

Nejnáročnější část výroby hřebenů jsou jejich zuby, je důležité, aby byly

zaoblené ze všech stran a pečlivě vyhlazené společně s náběhovým lůžkem, což je spodní mezera mezi zuby, která přispívá krásnému a hladkému česání.

   

Krásná příroda naší země nám poskytuje velkou různost dřev a jeho barev, což můžete spatři na každé fotografii. Hřebeny vyrábíme většinou ze dřeva našich stromů a pouze někdy na zvláštní přání i z jiných dřevin. Zastáváme názor, že pokud někdo má náš dřevěný výrobek, měl by mít možnost osobně toto dřevo i daný strom poznat, obejmout a poděkovat mu. Vždyť javor, třešeň, jasan, jalovec, ořech, jabloň, ... rostou v každém městě v každém koutě naší země. 

 

 

Zde můžete vidět olivové hřebeny bez rukojeti, které jsou opravdu svou barvou

i kresbou dřeva výjimečné. Avšak jejich výroba je mnohem náročnější, proto

jsou i cenově dražší.

  

 

  

Cena hřebenu s rukojetí i bez rukojeti je 560,- Kč včetně krabičky a pěkného látkového pouzdra. Při větším odběru dáváme slevu. Poštovné se pohybuje kolem 40,- Kč dle váhy. Platbu lze poslat převodem na účet.

 

 

 

 

Hřebeny i další naše výrobky nabízíme i velkoobchodně včetně prodejních stojanů, dle domluvy. Jsou to výjimečné i praktické dárky, které potěší, pohladí i zahřejou každou duši. Našimi výrobky překvapíte.

 

Zde si můžete přečíst názory a reakce našich zákazníků.

číst více

 

 

další foto hřebenů

 

 

Posíláme poštou doporučeně i dobírkou, včetně zasílání na Slovensko.

Platba převodem je pro obě strany výhodnější.

Objednávejte na stromyazivot@seznam.cz

nebo volejte: 604 109 330

 

  Pokud chcete vidět a vědět více, podívejte se také na video ukázky z naší dílny:

na YOUTUBE

na GOOGLE +