Dřevěné hřebeny s rukojetí

prosinec 2013

 

Již dlouho jsme neuveřejnili nové fotky dalších krásných dřevěných hřebenů na česání vašich vlasů. S velkou radostí tak činíme v těchto lednových dnech, které přírodě ani nám stále sněhu nedopřávají, a tak potěšte se společně s námi z naší umělecké práce.

 

 

Na těchto obrázcích máte opět možnost spatřit tu rozličnou barevnost

i kombinace dřev a tvarů. Myslíme, že i fotky se zdařily, když pomyslím, že jsme to fotili doma za velmi legračních podmínek.

 

 

Na těchto záběrech si můžete všimnout jemné opracování každého zubu, včetně náběhového lůžka (žlábku), který dopomáhá plynulému vedení vlasů při česání. Též každá špička hřebenu je jemně zakulacena, aby pokožku hlavy pouze masírovala a neškrábala, ani nezpůsobovala jemné škrábance a zranění. Proto je každý náš hřeben vyzkoušen a několikrát zkontrolován, než spočine ve vašich rukou.

 

 

jasan s jilmem                                    jasan s javorem

  

dub s javorem                                     jasan s bukem

  

jasan s javorem                                     dub se škumpou

Když uvádíme název hřebenu vždy to první slovo je druh dřeva, ze kterého byl vytvořen základ, nebo-li tělo hřebenu včetně zubů. To druhé slovo uvádí druh dřeva, které jsme použili na rukojeť.

Na tělo hřebenu používáme většinou Jasan, Javor, Dub, Jilm, Třešeň. Dále také dřeviny cizokrajné, jako je Oliva, Vlašský ořech ze severní Ameriky, Mahagon.

Je nutné počítat s tím, že hřebeny vyrobené z těchto dřev mají mnohem větší cenu.

     

    

Na těchto fotografiích nám už ubývalo světlo, ale aspoň pro představu dalších různých tvarů a barevných kombinací.

 

   

 

Česání s těmito dřevěnými hřebeny se pro vás stane každodenním pohlazením přírody.

Vlasy mají zářivější lesk i jasnější vyzařování. O pozitivní a léčivé síle dřeva

nelze vůbec pochybovat.

Pokud nás navštívíte na výstavách, či přednáškách, přijďte si vyzkoušet jejich

kvalitu a poznat jejich krásu a hladkost.

 

Cena hřebenu s rukojetí i bez rukojeti je 560,- Kč včetně krabičky a pěkného látkového pouzdra. Při větším odběru dáváme slevu. Poštovné se pohybuje kolem 40,- Kč dle váhy. Platbu lze poslat převodem na účet.

 

 

další foto hřebenů

 

Pokud vám nepůjde tento odkaz na další fotografie, zkuste se vrátit na hlavní stránku a tam se přepnout na další kolekce hřebenů.

 

 

zpět na hlavní stránku