VÍCEBAREVNÉ

dřevěné hřebeny

květen 2014

Jsme velmi rádi, že vám můžeme představit naše nové hřebeny, které jsme poprvé prezentovali v dubnu na výstavě EVOLUTION v Praze. Tyto více barevné hřebeny z mnoha druhů dřev, jsou svou barvou i strukturou výjimečné. Nedá se říci, že by se vyráběli snadno to určitě ne, ale pokud se vše podaří výsledek stojí za to. Posuďte sami.

 

      

Na těchto obrázcích máte možnost spatřit tu krásnou barevnost našich dřevin, ze stromů, které známe a potkáváme na svých cestách domů, do práce či po přírodě, ať už je to jasan, javor, dub, jilm, akát, třešeň, tis atd.

 

Na těchto záběrech si můžete všimnout jemné opracování každého zubu, včetně náběhového lůžka (žlábku), který dopomáhá plynulému vedení vlasů při česání. Též každá špička hřebenu je jemně zakulacena, aby pokožku hlavy pouze masírovala a neškrábala, ani nezpůsobovala jemné škrábance a zranění. Proto je každý náš hřeben vyzkoušen a několikrát zkontrolován, než spočine ve vašich rukou a na vašich vlasech.

    

    

Když spojuji různé druhy dřev, myslí na to, jak každý z nás je také různorodý a jaké by to bylo, kdybychom se dokázali také spojovat pro něco krásného, ušlechtilého, opravdu lidského. Vytvářet tak harmonii, kterou můžeme cítit v přírodě i ve vesmíru ve smíru určitého vyššího řádu věcí a dějů, které tu vždy byli, jsou a budou.

       

   

Je nutné počítat s tím, že tyto hřebeny z více druhů dřev mají větší cenu, ale stojí to za to, jsou opravdu ve skutečnosti mnohem krásnější.

 

cena: 690,- Kč. včetně látkového pouzdra

 

Česání s těmito dřevěnými hřebeny se pro vás stane každodenním pohlazením přírody. Vlasy mají zářivější lesk i jasnější vyzařování. O pozitivní a léčivé síle dřeva nelze vůbec pochybovat.

Pokud nás navštívíte na výstavách, či přednáškách, přijďte si vyzkoušet jejich

kvalitu a poznat jejich krásu a hladkost.

 

 

 

další foto hřebenů

 

Pokud vám nepůjde tento odkaz na další fotografie, zkuste  se vrátit na hlavní stránku a tam se přepnout na další kolekce hřebenů.

 

zpět na hlavní stránku

 

Naše hřebeny získaly značku kvalitního regionálního výrobku České Švýcarska.