OLIVOVÉ

dřevěné hřebeny

2014

Jsme velmi rádi, že vám můžeme představit naše nové hřebeny, tentokrát z OLIVOVÉHO dřeva, které je svou barvou, strukturou i vlastnostmi výjimečné.

Nedá se říci, že by se s ním pracovalo lehce, to určitě ne, ale pokud se vše podaří výsledek stojí za to. Toto dřevo má opravdu krásné barevné žíhání, je hutné a také olejovité jako ty olivy :-), což je velká výhoda při česání.

 

      

Na těchto obrázcích máte možnost spatřit tu krásnou barevnost olivového dřeva.

 

Na těchto záběrech si můžete všimnout jemné opracování každého zubu, včetně náběhového lůžka (žlábku), který dopomáhá plynulému vedení vlasů při česání. Též každá špička hřebenu je jemně zakulacena, aby pokožku hlavy pouze masírovala a neškrábala, ani nezpůsobovala jemné škrábance a zranění. Proto je každý náš hřeben vyzkoušen a několikrát zkontrolován, než spočine ve vašich rukou.

    

     

     

  

Je nutné počítat s tím, že hřebeny vyrobené z cizokrajných dřev mají mnohem větší cenu, ale stojí to za to, jsou opravdu ve skutečnosti mnohem krásnější.

     

     

Česání s těmito dřevěnými hřebeny se pro vás stane každodenním pohlazením přírody. Vlasy mají zářivější lesk i jasnější vyzařování. O pozitivní a léčivé síle dřeva nelze vůbec pochybovat.

Pokud nás navštívíte na výstavách, či přednáškách, přijďte si vyzkoušet jejich

kvalitu a poznat jejich krásu a hladkost.

 

Tyto hřebeny vyrábíme speciálně pro firmu www.olivove.cz,

kde si je též můžete objednat.

 

další foto hřebenů

 

Pokud vám nepůjde tento odkaz na další fotografie, zkuste  se vrátit na hlavní stránku a tam přepnout na další kolekce hřebenů.

 

zpět na hlavní stránku

 

 

Naše hřebeny získaly značku kvalitního regionálního výrobku

Českého Švýcarska.