Jedinečné dřevěné hřebeny s rukojetí

březen 2013

 

Cena hřebenu s rukojetí i bez rukojeti je 560,- Kč včetně dárkové krabičky a pěkného látkového pouzdra. Při větším odběru dáváme slevu. Poštovné se pohybuje kolem 40,- Kč dle váhy. Platbu lze poslat převodem na účet.

 

 

               jasan + akát                                             jasan + jabloň  

 

 

               jasan + jabloň                                          jasan + jilm

 

 

               jasan + líska                                            jasan + ořech vl.

 

 

              javor + škumpa                                       javor + jilm (úzké mezery)

 

 

            zadní strana hřebenů                                 jasan + ořech vl.

 

 

 

Tato kolekce dřevěných hřebenů, se opravu povedla. Je doslova výjimečná. Posuďte sami, je doplněna barevnými kombinacemi různých dřev, které se velmi povedli.V tuto chvíli je už vyprodána, ale můžeme vyrobit podobný, ale vždy to bude trochu jiné.  Každý hřeben je originál.

 

Naše dřevěné hřebeny sou velmi příjemné do ruky a ještě příjemnější pro vaše vlasy. Každý zub na hřebenu je ručně opracován, zahlazen, aby netahal za vlasy ani špičkami neškrábal pokožku hlavy. Jsou vybroušena i náběhová lůžka, což umožňuje hladké a velmi příjemné česání.

 

Česání s těmito dřevěnými hřebeny se pro vás stane každodenním pohlazením přírody. Vlasy tím dostávají zářivější lesk i jasnější vyzařování. O pozitivní a léčivé síle dřeva nelze vůbec pochybovat.

Pokud nás navštívíte na výstavách, či přednáškách, přijďte si vyzkoušet jejich

kvalitu a poznat jejich krásu a hladkost na vlastních vlasech. Naše hřebeny jsou opravdu jedinečné svým zpracováním i kvalitou. Troufáme si říci v celé Evropě.

 

Hřebeny si můžete objednat na adrese www.stromyazivot.cz

nebo přímo mailem stromyazivot@seznam.cz

nebo na tel: 604 109 330

 

Cena hřebenu s rukojetí i bez rukojeti je 560,- Kč včetně krabičky a pěkného látkového pouzdra. Při větším odběru dáváme slevu. Poštovné se pohybuje kolem 40,- Kč dle váhy. Platbu lze poslat převodem na účet.

 

 

Hřebeny na objednávku či výjimečné kusy z výjimečných dřev a barevných kombinací mohou mít vyšší cenu např. 660,- i více.

Při větším odběru sleva.

K hřebenům dodáváme prodejní stojany, pokud by je někdo chtěl prodávat ve své prodejně.

 

další foto

Pokud vám nepůjde tento odkaz na další fotografie, zkuste  se vrátit na hlavní stránku a tam se přepnout na další kolekce hřebenů.

 

zpět na hlavní stránku